Powrót do strony głównej
poradnia dietetyczna

Odchudzanie z pomocą
dietetyka on-line

Mail/Login:
Hasło:
Waga kg
Wzrost cm
 

Dieta odchudzająca

Dieta odchudzająca dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb, pozwoli Ci w pełni bezpiecznie i zdrowo zredukować zbędne kilogramy. W przypadku diety 30 – dniowej dzięki 7 smacznym całodziennym jadłospisom, przygotowanym specjalnie dla Ciebie, nie musisz obawiać się nudy oraz monotonii przez cały okres kuracji. Jednocześnie możesz spodziewać się ciągłej utraty masy ciała na poziomie 1kg tygodniowo, dzięki czemu w bezpieczny sposób osiągniesz wymarzoną figurę.

Dieta stabilizacyjna

Dieta stabilizacyjna to dieta, która pozwala uniknąć efektu jo-jo. Powinna być stosowana zawsze po diecie odchudzającej (niskokalorycznej). Polega ona na stopniowym zwiększaniu kaloryczności posiłków, dzięki czemu organizm spokojnie przyzwyczaja się do większej ilości składników odżywczych i energii. Proponowana przez nas dieta stabilizacyjna trwa 60 dni i podzielona jest na dwa etapy.

Program zdrowe odżywianie

Program Zdrowe Odżywanie przeznaczony jest dla osób, które chcą nauczyć się zasad prawidłowego żywienia. Dzięki odpowiednio skomponowanym jadłospisom skutecznie pozbędziesz się nadmiaru wody z organizmu. Poczujesz się lekko i zdrowo. Proponowany przez nas Program Zdrowe Odżywianie trwa 30 dni.