Powrót do strony głównej
poradnia dietetyczna

Schudnij bez
efektu jojo

Mail/Login:
Hasło:
Waga kg
Wzrost cm
 

Mgr inż. Anna Chęcińska-Dudek - dietetyk, technolog żywności i żywienia człowieka, absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Już w czasie studiów zdobywałam doświadczenie zawodowe pracując w Centrum Dietetycznym we Wrocławiu. Układając dopasowane do indywidualnych potrzeb programy diet odchudzających, pomagałam zarówno dorosłym jak i dzieciom uporać się z problemem otyłości.

Jestem założycielem sieci Poradni Dietetycznych "Lekka linia". Nasze gabinety zlokalizowane są we Wrocławiu, Opolu, Prudniku oraz w Oleśnie (woj. Opolskie). Za pośrednictwem serwisu internetowego Lekkalinia.pl prowadzimy konsultacje żywieniowe w całym kraju drogą online.

Dietetyka to moja pasja. Wykorzystując wiedzę oraz zdobyte doświadczenie pomagam innym w racjonalny i zdrowy sposób pozbyć się zbędnych kilogramów oraz trwale zmienić nawyki żywieniowe. Dobrze zbilansowana dieta poprawia stan zdrowia i samopoczucie. Świadomość, że pomagam innym ludziom spełniać ich marzenia daje mi ogromną satysfakcję.

Anna Chęcińska

Justyna Antoszczyszyn

Mgr inż. Justyna Antoszczyszyn - ukończyła studia na wydziale Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Specjalizuje się w tematyce żywienia osób zdrowych i chorych.

Uczestniczyła w szkoleniach i konferencjach poświęconych zdrowemu odżywianiu.
Autorka wielu prezentacji o tematyce żywieniowej.

Jej pasją są eksperymenty w kuchni oraz szybka jazda na rowerze.